на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Чорапи NHN 3PK BOYS GRIPPER SOCK
Nike Чорапи NHN 3PK BOYS GRIPPER SOCK
Nike Чорапи NHN 3PK BOYS GRIPPER SOCK
Nike Чорапи NHN 3PK BOYS GRIPPER SOCK
Nike

Nike Чорапи NHN 3PK BOYS GRIPPER SOCK

Код на производ: NN1037-BJB
690 MKD
690 MKD
621 MKD
Заштеда: 69 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 16-18.5
  • 15
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Пол За момчиња
Бренд Nike
Возраст За бебе
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CK2201-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.421 MKD
Заштеда 10%
2.690 MKD
Големина
1C
2C
3C
4C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0562-400
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
Големина
3C
5C
6C
7C
8C
9C

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи IJ5616
799 MKD
Заштеда 10%
888 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи IT1526
1.339 MKD
Заштеда 10%
1.488 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи IJ0734
799 MKD
Заштеда 10%
888 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи M556D17OGG-GRP
801 MKD
Заштеда 10%
890 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A556A24TRO-HON
981 MKD
Заштеда 10%
1.090 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A545A24SPI-BLW
981 MKD
Заштеда 10%
1.090 MKD
Големина
L
M