на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Stance Чорапи KONA TOWN
Stance

Stance Чорапи KONA TOWN

Код на производ: A555D23KON-MUL
1.090 MKD
1.090 MKD
872 MKD
Заштеда: 218 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 42-46
  • 38-41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Пол Unisex
Бренд Stance
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A555D23GRO-SPG
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD
Големина
S