на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Buzz Чорапи FUNNY SPACE
Buzz Чорапи FUNNY SPACE
Buzz Чорапи FUNNY SPACE
Buzz Чорапи FUNNY SPACE
Buzz

Buzz Чорапи FUNNY SPACE

Код на производ: BZE233U305-23
390 MKD
390 MKD
390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 36-38 36-38
 • 43-46 43-46
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

BUZZ FUNNY SPACE се универзални чорапи за возрасни кои можат да се носат при различни активности. Комплетирајте го вашиот урбан стил со супер кул BUZZ чорапи со различни принтови. Овој модел ќе ве воодушеви со FUNNY SPACE принтот. Изработени од полиестер, нежно се обвиткуваат околу вашите стапала. Тие се многу лесни, се лепат за стапалото, а мазните рабови и обликуваната пета гарантираат стабилност и удобност. Спецификација:

 • Универзални чорапи за возрасни
 • Состав: 42% памук, 31% полиестер, 23% полиамид и 4% еластин
 • FUNNY SPACE принт

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд Buzz
  Боја Тегет
  ПроизведувачBDS Trade Limited, 6/F Greenwich Ctr 260 King’ , Rd North Point, Hong Kong
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи SX7669-010
  Цена 1.690 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Чорапи FQ1355-909
  Цена 1.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Чорапи FQ1355-908
  Цена 1.390 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи FN3148-100
  Цена 990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи UME241U105-10
  Цена 390 MKD
  Големина
  30-32
  33-35
  36-38
  39-41
  42-44
  45-47
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи UME241U105-01
  Цена 390 MKD
  Големина
  39-41
  42-44