на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Stance Чорапи Vintage Disney 2020
Stance

Stance Чорапи Vintage Disney 2020

Код на производ: A556A20VIN-NAT
1.390 MKD
1.390 MKD
1.112 MKD
Заштеда: 278 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42-46
 • 38-41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Stance Vintage Disney 2020 се унисекс lifestyle чорапи кои со нивниот иконски дизајн се резултат на соработката помеѓу Disney и брендот Stance. Овие чорапи нудат удобност и пријатно чувство на кожата. Умерено амортизирање низ чорапот обезбедува сигурно, цврсто вклопување со подобрена заштита од удар. Длабоките џебови на пети го комплетираат вклопувањето. Бесшевниот дел во пределот на прстите го спречува триењето.
Спецификација:

 • Средно длабоки чорапи
 • Infiknit™ технологија
 • Ребрести еластични делови
 • Еластична потпора во лакот на стапалото
 • Зајакнување во пределот на прстите и петата
 • Нема шевови во пределот на прстите
 • Состав: 73% памук, 19% полиестер, 6% најлон, 2% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Unisex
  Бренд Stance
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи A555D23GRO-SPG
  1.112 MKD
  Заштеда 20%
  1.390 MKD
  Големина
  S