на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Чорапи Glitter Crew
adidas

adidas Чорапи Glitter Crew

Код на производ: HC9561
Šifra proizvođača: GEK98

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Prosečna ocena:
888 MKD
888 MKD
710 MKD
Заштеда: 178 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 43-45
  • 40-42
  • 46-48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Спортското се среќава со блескавото воовие женски чорапи. Тие се акцентирани со блескави плетени 3-линии и Trefoil лого. Суптилното треперење додава забавен, женствен допир на секоја комбинација.

Спецификации:

  • 62% памук / 22% полиестер / 13% најлон / 2% еластин / 1% лурекс
  • Два пара во пакување
  • Боја: Бела / Сива/ Црна
  • Код на производ: HC9561
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
ATANAS
ATANAS
13.03.2023. 14:59
Odlicen proizvod

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GZ0865
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.087 MKD
Заштеда 35%
6.288 MKD
Големина
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HP2999
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.242 MKD
Заштеда 30%
7.488 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики ID5735
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.649 MKD
Заштеда 10%
7.388 MKD
Големина
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY9522
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.492 MKD
Заштеда 35%
9.988 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE5841
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
Големина
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GZ4294
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.802 MKD
Заштеда 35%
7.388 MKD
Големина
4-
5-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A555D23GRO-SPG
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD
Големина
S