на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Препушти се и почувствувај го пулсот на летото во моделите од најновата колекција. Разгледај ги последните sneaker трендови, лесните и удобни парчиња и додатоци со впечатливи бои и дезени.

Ова лето, ти ги воспоставуваш правилата. Покажи храброст и креативност со твоите комбинации и истакни се со trendy обувки, облека и опрема од познатите спортски брендови. Нарачај ги online.