на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ BIRTHDAY!


Освежи го твојот пролетен outfit со моделите од Buzz роденденската понуда. Надополни ја твојата колекција на патики или гардероба со тренди парчиња кои се одликуваат со удобни кроеви и впечатливи бои.


Прослави го Buzz роденденот со прекрасни модели на обувки, облека и аксесоари од колекциите на добропознатите светски брендови. Внеси разиграни колорити и дезени во секој стајлинг и истакни се каде ѝ да одиш.


Сега е вистинско време да им овозможите на вашите малечки да заблескаат во моделите од Buzz роденденската понуда. Патики, дуксери, маици, тренерки и други модерни парчиња со весели бои, атрактивни дезени и интересни графики ги чекаат на нашиот online shop.