на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

FEEL THE ZXIENCE

Заборави на логиката. Игнорирај ги правилата. Верувај во изненадувачки иновации. Додади неочекуван дизајн. Стисни, исцеди и мешај додека не почувствуваш дека тоа е тоа. Тоа е ZX светот на ZXience.

ZX 2K BOOST PURE ПАТИКИ

Функционалниот модел - ZX 2K BOOST PURE нуди ново ниво на ултра мек комфор. Транспарентната рамка на петицата се обвиткува околу петата на Boost средниот ѓон, кој се протега по целата должина на патиката. Задоволство за сите сетила.

ZX 2K BOOST ПАТИКИ

Пробајте го она што не може да се објасни. Горниот дел ја обвиткува ногата за флексибилен комфор. Рамката на петицата го обвива Boost средниот ѓон и дава чувство на цврстина. ZX 2K BOOST дава удобност на секој чекор - без разлика колку далеку одите.