на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Улиците се твои - тргни во истражување и нова авантура во adidas NMD_V3 патиките.
Најновото NMD издание го комбинира препознатливиот дизајн од минатото со современата визија на иднината, за вистински, оригинален изглед кој отсекогаш го посакуваш.