на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

WOMEN'S DAY

За да го олесниме изборот на совршениот подарок за 8 март, подготвивме дополнителен попуст од 15% на целата женска колекција. Надополнете го секој изглед со тренди парчиња од понудата на Buzz.