на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица JDG ESSENTAILS AOP SS TEE
NIKE Маица JDG ESSENTAILS AOP SS TEE
NIKE Маица JDG ESSENTAILS AOP SS TEE
NIKE Маица JDG ESSENTAILS AOP SS TEE
NIKE

NIKE Маица JDG ESSENTAILS AOP SS TEE

код на производ: 35C993-023
1.090 MKD
1.090 MKD
1.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 3-4г.
  • 4-5г.
  • 5-6г.
  • 6-7г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 859591-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.543 MKD
Заштеда 30%
6.490 MKD
големина
1.5Y
10.5
12C
1Y
3Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 45A770-P36
1.190 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DO1343-603
985 MKD
Заштеда 45%
1.790 MKD
големина
XL