на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица G NSW TEE ESSNTL SS BOXY
NIKE Маица G NSW TEE ESSNTL SS BOXY
NIKE Маица G NSW TEE ESSNTL SS BOXY
NIKE Маица G NSW TEE ESSNTL SS BOXY
NIKE Маица G NSW TEE ESSNTL SS BOXY
NIKE Маица G NSW TEE ESSNTL SS BOXY
NIKE

NIKE Маица G NSW TEE ESSNTL SS BOXY

код на производ: DH5750-100
1.490 MKD
1.490 MKD
1.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
  • 9-10г.
  • 14-15г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1680-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.843 MKD
Заштеда 25%
7.790 MKD
големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи