на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas Маица Graphics Fire Trefoil
adidas

adidas Маица Graphics Fire Trefoil

код на производ: IL5199
Šifra proizvođača: EED52
2.288 MKD
2.288 MKD
1.830 MKD
Заштеда: 458 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики ID9818
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики IE2075
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.340 MKD
Заштеда 15%
10.988 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики IF4866
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.390 MKD
Заштеда 20%
7.988 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики IE4588
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Заштеда 20%
10.988 MKD
големина
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики GX2089
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.687 MKD
Заштеда 35%
10.288 MKD
големина
10

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-133
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-291
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FJ1099-060
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DO7392-323
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ0604-508
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DZ5173-100
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL