на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Маица Exotic Lizards
CONVERSE Маица Exotic Lizards
CONVERSE Маица Exotic Lizards
CONVERSE Маица Exotic Lizards
CONVERSE

CONVERSE Маица Exotic Lizards

код на производ: 10023784-A02-306
1.890 MKD
1.890 MKD
1.512 MKD
Заштеда: 378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
  L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Converse EXOTIC LIZARDS е машка lifestyle маичка, која одлично ќе се вклопи во вашето секојдневие. Кошула која ќе ве обземе со удобност и веселост. Графиката на предната страна, веќе на прв поглед, го подига расположението. Зајакната јака е тука за да се избегне влечење на маицата во таа област. Стандардниот крој гарантира удобност и совршено вклопување за секој тип на тело. Истакнете се од толпата со одличен стил што го обезбедува брендот Converse. Спецификација:

 • Машка маичка
 • Кратки ракави
 • Графика на предната страна
 • Лого на Converse
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики A05137C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики A02407C
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики A00916C
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики A00869C
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M7652C
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики A03064C
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Маица UT23505-SST
  1.533 MKD
  Заштеда 30%
  2.190 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5
  Sačuvano u omiljne
  Маица UT23505-BK
  1.533 MKD
  Заштеда 30%
  2.190 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5
  Sačuvano u omiljne
  Маица 10023784-A01-102
  1.323 MKD
  Заштеда 30%
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица HC3076
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.602 MKD
  Заштеда 30%
  2.288 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица UT21503-PIE
  1.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL