на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CHAMPION Маица CREWNECK T-SHIRT
CHAMPION

CHAMPION Маица CREWNECK T-SHIRT

код на производ: 113939-WL002
2.190 MKD
2.190 MKD
1.314 MKD
Заштеда: 876 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Оваа Champion женска маица со себе носи класичен спортски изглед. Можете да ја носите за време на динамични секојдневни активности, но исто така е одличен избор за опуштени ноќни излегувања. Памучната ткаенина обезбедува чувство на удобност и ја прави лесна и пријатна за носење. Champion логото го комплетира изгледот на оваа женска маица и ви носи спортска и урбана вибрација.
Спецификација:

  • Женска маица – lifestyle
  • Стандарден крој
  • Кратки ракави
  • Champion лого
  • Состав: 100% памук
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Маица VN0A3UP4BLK
1.393 MKD
Заштеда 30%
1.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица VN0A3UP4WHT
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL