на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Капа Clipped
VANS Капа Clipped
VANS Капа Clipped
VANS Капа Clipped
VANS

VANS Капа Clipped

код на производ: VN0A7UENBLK
2.090 MKD
2.090 MKD
2.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • ONE
  ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VANS Clipped машката lifestyle капа носи класичен спортски комфор. Направена од пријатен материјал, ќе ви изгледа како да го немате на глава, а ќе го истакне секој аутфит. Рамниот визир штити од сонце, додека неговиот дизајн има модерен шмек. Прилагодлив на задниот дел од главата, можете да го прилагодите капчето на вашите сопствени потреби. Преголемото лого на Vans привлекува око и ве истакнува. Никогаш не ви е доста од модерни и практични додатоци, затоа земете го вашиот примерок од VANS Clipped капчето.
Спецификација:

 • Lifestyle машка капа
 • Прилагодлива на задниот дел од главата
 • Лого VANS

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За мажи
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Капа VN0A3ILLBD5
  2.023 MKD
  Заштеда 30%
  2.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Капа JCAW122017-124
  1.743 MKD
  Заштеда 30%
  2.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа JCAW122017-116
  1.743 MKD
  Заштеда 30%
  2.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа JCAW222018-320
  2.303 MKD
  Заштеда 30%
  3.290 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа HK0123
  1.193 MKD
  Заштеда 40%
  1.988 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  Sačuvano u omiljne
  Капа HM1678
  1.073 MKD
  Заштеда 40%
  1.788 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY