на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Kачкет Trefoil
adidas Kачкет Trefoil
adidas Kачкет Trefoil
adidas Kачкет Trefoil
adidas Kачкет Trefoil
adidas Kачкет Trefoil
adidas

adidas Kачкет Trefoil

код на производ: FJ2544
Šifra proizvođača: FUC24

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

1.188 MKD
1.188 MKD
950 MKD
Заштеда: 238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Trefoil Baseball е унисекс lifestyle качкет кој ќе ви ја обезбеди потребната заштита од сонце и ветер. Покрај заштитата, тој е одличен детал на секоја спортска облека. Со совршено заоблен раб ќе ви обезбеди одлична заштита и е идеален за секојдневно носење. Прилагодливиот ремен на задната страна што може да се фиксира го подобрува прилепувањето на овој унисекс качкет. Изработен е од чист памук, обезбедува совршена удобност и максимална функционалност. Има и големо извезенано Trefoil лого на предната и средината со јасна порака за тоа, кој е вашиот омилен бренд. Ставете го овој качкет и чекорете безгрижно за време на сончевите, топли денови.
Спецификација:

 • Унисекс lifestyle качкет
 • Рециклиран материјал
 • adidas лого
 • Состав: 100% памук
 • Прилагодлив заден ремен

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи IB9387
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  591 MKD
  Заштеда 25%
  788 MKD
  големина
  L
  XL

  слични производи