на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Kачкет U NK RISE CAP S CB FUT TRKR L
NIKE Kачкет U NK RISE CAP S CB FUT TRKR L
NIKE Kачкет U NK RISE CAP S CB FUT TRKR L
NIKE Kачкет U NK RISE CAP S CB FUT TRKR L
NIKE

NIKE Kачкет U NK RISE CAP S CB FUT TRKR L

код на производ: FB5378-010

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

1.890 MKD
1.890 MKD
1.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 60-61
  • 58-59
  • 55-58
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба Текстил
Пол Unisex
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Чорапи DX5089-102
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Торбица 9B0533-023
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.790 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Чорапи CZ0502-902
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Чорапи SX4508-101
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
790 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Чорапи DX5075-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
495 MKD
Заштеда 50%
990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL