на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW ERA Kачкет MULTI TEXTURE 9FORTY NEYYAN NOVBLK
NEW ERA Kачкет MULTI TEXTURE 9FORTY NEYYAN NOVBLK
NEW ERA Kачкет MULTI TEXTURE 9FORTY NEYYAN NOVBLK
NEW ERA Kачкет MULTI TEXTURE 9FORTY NEYYAN NOVBLK
NEW ERA Kачкет MULTI TEXTURE 9FORTY NEYYAN NOVBLK
NEW ERA Kачкет MULTI TEXTURE 9FORTY NEYYAN NOVBLK
NEW ERA

NEW ERA Kачкет MULTI TEXTURE 9FORTY NEYYAN NOVBLK

код на производ: 60364228
2.290 MKD
2.290 MKD
2.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 54-62
  • OSFC
    OSFC
  • 58-59
  • 56-57
  • 54-55
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara