на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Kачкет Jordan Club Cap
NIKE Kачкет Jordan Club Cap
NIKE Kачкет Jordan Club Cap
NIKE Kачкет Jordan Club Cap
NIKE

NIKE Kачкет Jordan Club Cap

код на производ: FD5181-687

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

1.890 MKD
1.890 MKD
1.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 60
 • LG
  LG
 • 58
 • MD
  MD
 • 56-60
 • 55
 • SM
  SM
 • 62
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Jordan Club Cap е прилагодливо капче за сите прилики. Кога ја носите оваа капа на глава, точно знаете кого претставувате, а ќе се погрижите и другите да го прават тоа. Логото на Jumpman со докажан дизајн зборува за вашиот спортски дух и посветеност на брендот, поддржани од удобноста што ја обезбедува оваа капа. Прилагодливиот ремен ви овозможува да го најдете совршеното вклопување, а извезениот отвор овозможува вашата глава да дише, без разлика на топлото време.
Спецификација:

 • Состав: 100% памук
 • Прилагодливо капче
 • Рачно перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5075-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5074-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  495 MKD
  Заштеда 50%
  990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи SX4926-001
  Prosecna ocena:
  glas
  4
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL