на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW ERA Kачкет KAPA SUPERMAN 9FORTY LTMASH BLKSCA
NEW ERA Kачкет KAPA SUPERMAN 9FORTY LTMASH BLKSCA
NEW ERA Kачкет KAPA SUPERMAN 9FORTY LTMASH BLKSCA
NEW ERA Kачкет KAPA SUPERMAN 9FORTY LTMASH BLKSCA
NEW ERA

NEW ERA Kачкет KAPA SUPERMAN 9FORTY LTMASH BLKSCA

код на производ: 60414438
2.490 MKD
2.490 MKD
2.241 MKD
Заштеда: 249 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 54-62
  • 54-62
  • 54-62
  • 54-62
  • 54-62
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи