на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW ERA Kачкет PLAID CAMO 9FORTY NEYYAN NVY
NEW ERA Kачкет PLAID CAMO 9FORTY NEYYAN NVY
NEW ERA Kачкет PLAID CAMO 9FORTY NEYYAN NVY
NEW ERA Kачкет PLAID CAMO 9FORTY NEYYAN NVY
NEW ERA Kачкет PLAID CAMO 9FORTY NEYYAN NVY
NEW ERA Kачкет PLAID CAMO 9FORTY NEYYAN NVY
NEW ERA

NEW ERA Kачкет PLAID CAMO 9FORTY NEYYAN NVY

код на производ: 60298647
1.990 MKD
1.990 MKD
1.592 MKD
Заштеда: 398 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 54-62
 • 54-62
 • 54-62
 • 54-62
 • 54-62
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara