на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW ERA Kачкет CHYT DC PAINT SPLAT 9FORTY SUPMAN BRY
NEW ERA Kачкет CHYT DC PAINT SPLAT 9FORTY SUPMAN BRY
NEW ERA Kачкет CHYT DC PAINT SPLAT 9FORTY SUPMAN BRY
NEW ERA Kачкет CHYT DC PAINT SPLAT 9FORTY SUPMAN BRY
NEW ERA

NEW ERA Kачкет CHYT DC PAINT SPLAT 9FORTY SUPMAN BRY

код на производ: 60298810
1.490 MKD
1.490 MKD
1.341 MKD
Заштеда: 149 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 54-62
  54-62
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • 52-53
 • 60
  60
 • 59
  59
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
 • 60-61
  60-61
 • 58-59
  58-59
 • 56-57
  56-57
 • 54-55
  54-55
 • PRO
  PRO
 • 58
  58
 • 54-62
  54-62
 • 54-55
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NEW ERA
Возраст Мали деца
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи