на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

GOORIN BROS Kачкет The White Tiger
GOORIN BROS Kачкет The White Tiger
GOORIN BROS Kачкет The White Tiger
GOORIN BROS Kачкет The White Tiger
GOORIN BROS Kачкет The White Tiger
GOORIN BROS Kачкет The White Tiger
GOORIN BROS

GOORIN BROS Kачкет The White Tiger

код на производ: 101-0392-WHI
2.490 MKD
2.490 MKD
1.992 MKD
Заштеда: 498 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • ONE
  ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Унисекс капачето Goorin Bros The White Tiger е врвниот моден додаток кој дава исклучителен стил и функционалност. Изработен е од висококвалитетен памук и полиестер, кој обезбедува издржливост и удобност. Дизајнот на оваа капа е инспириран од бел тигар, кој обезбедува уникатен и препознатлив стилски додаток. Капата ја содржи препознатливата бела тигарска грива на врвот на капчето, како и детали како што се тигарските уши и муцката. Ова е идеален избор за сите оние кои сакаат да додадат уникатен и посебен детал во својот стил. Квалитетната изработка и препознатливиот дизајн се она што ја прави оваа капа исклучителна. Овој модел е совршен за сите оние кои сакаат да се истакнат со својот стил и да си обезбедат врвна удобност. Капата на Goorin Bros „The White Tiger“ е одличен избор за сите љубители на квалитетни модни додатоци кои овозможуваат функционалност и стил. Овој модел ќе биде совршен додаток во гардеробата на секој љубител на модните трендови.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Изработени од памук и полиестер
 • Инспириран од тигрите

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд GOORIN BROS
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 60364245
  2.190 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 60364250
  2.190 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 60364302
  2.090 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 60364294
  2.090 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 60364281
  2.090 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 60364300
  2.090 MKD