на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

GOORIN BROS Kачкет The Lone Wolf
GOORIN BROS Kачкет The Lone Wolf
GOORIN BROS Kачкет The Lone Wolf
GOORIN BROS Kачкет The Lone Wolf
GOORIN BROS

GOORIN BROS Kачкет The Lone Wolf

код на производ: 101-0389-PEW
2.490 MKD
2.490 MKD
2.241 MKD
Заштеда: 249 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • NSZ
  NSZ
 • OneSize
 • OSFA
  OSFA
 • UNSZ
  UNSZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Унисекс капчето Goorin Bros The Lone Wolf е врвен избор за сите оние кои сакаат да се издвојат од толпата и да додадат посебен стилски додаток во својата гардероба. Оваа капа е изработена од квалитетен памук и полиестер за да се обезбеди издржливост и удобност. Дизајнот на оваа капа е инспириран од волците и обезбедува карактеристична силуета која е уникатна и стилски импресивна. Капата содржи детали како што се волчји уши и муцка, како и карактеристична грива од волк на горниот дел од капчето. Оваа капа е идеален избор за сите оние кои сакаат да додадат посебен и уникатен детал во својот стил. Капчето е направено со посебно внимание на деталите и дава неверојатен стилски додаток на секоја комбинација. Овој модел е одличен избор за сите љубители на висококвалитетната и стилски импресивна гардероба. Со квалитетна изработка и препознатлив дизајн, капчето „The Lone Wolf“ од Goorin Bros е одличен избор за секој што сака да се истакне со својот стил и во исто време да си обезбеди врвна удобност.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Изработени од памук и полиестер
 • Инспирирана од волци

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд GOORIN BROS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи