на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

GOORIN BROS Kачкет The King Lion
GOORIN BROS Kачкет The King Lion
GOORIN BROS Kачкет The King Lion
GOORIN BROS Kачкет The King Lion
GOORIN BROS Kачкет The King Lion
GOORIN BROS Kачкет The King Lion
GOORIN BROS

GOORIN BROS Kачкет The King Lion

код на производ: 101-0388-GLD
2.490 MKD
2.490 MKD
2.241 MKD
Заштеда: 249 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • NSZ
  NSZ
 • OneSize
 • OSFA
  OSFA
 • UNSZ
  UNSZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Унисекс капчето Goorin Bros The King Lion е фантастичен избор за сите љубители на стилски додатоци. Оваа капа е инспирирана од кралот на животните - лавот, а изработена е со неверојатно внимание на деталите. Капчето е изработено од висококвалитетен памук и полиестер, што обезбедува издржливост и удобност. Составот на материјалот и овозможува на кожата да дише, а во исто време штити од сончевите зраци и ветерот. Моделот King Lion има препознатлив дизајн кој вклучува лавовска грива на горниот дел од капчето, додека предниот дел е врамен со начинот на кој лавот ги држи очите. Сите детали се многу добро изработени и капчето изгледа неверојатно. Ова е совршен избор за секој кој сака да додаде нешто посебно во својот стил и да се истакне од толпата. Со квалитетна изработка и препознатлив дизајн, капата на Goorin Bros „The King Lion“ е одличен избор за секој кој сака квалитетни и уникатни модни додатоци кои се функционални и стилски во исто време.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Изработени од памук и полиестер
 • Инспириран од лавови

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд GOORIN BROS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи