на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Kачкет Sportswear Classic 99
NIKE Kачкет Sportswear Classic 99
NIKE Kачкет Sportswear Classic 99
NIKE Kачкет Sportswear Classic 99
NIKE

NIKE Kачкет Sportswear Classic 99

код на производ: DC3984-011
1.990 MKD
1.990 MKD
1.791 MKD
Заштеда: 199 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 56-60
  56-60
 • 1SIZ
  1SIZ
 • 56-60
  56-60
 • 56-60
 • 48-49
  48-49
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Classic 99 е унисекс капа бидејќи добар додаток ја истакнува секоја модна комбинација. Ажурираната класична силуета на моделот Nike Sportswear Classic 99 носи извезена графика на предниот панел, покажувајќи им на сите на кој бренд му верувате. Прилагодливото затворање на задниот дел од главата ги исполнува индивидуалните барања. Заоблениот раб дава лежерен изглед додека го штити вашето лице од штетните сончеви зраци. Пријатниот материјал од кој е направено капачето е издржлив и доволно мек за секојдневните активности. Спецификација:

 • Капа, унисекс - lifestyle
 • Рачно перење
 • Залепени шевови
 • Прилагодливо затворање
 • Предни панели: 100% памук
 • Странични панели: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Торбица DB0488-601
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.183 MKD
  Заштеда 30%
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи SX7678-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Торбица CW9304-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5075-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Торбица DB0490-004
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.352 MKD
  Заштеда 20%
  1.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5025-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  833 MKD
  Заштеда 30%
  1.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи