на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW ERA Kачкет Marble
NEW ERA Kачкет Marble
NEW ERA Kачкет Marble
NEW ERA Kачкет Marble
NEW ERA

NEW ERA Kачкет Marble

код на производ: 60285236
2.090 MKD
2.090 MKD
1.672 MKD
Заштеда: 418 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 62
  62
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 60
 • LG
  LG
 • 59
 • MD
  MD
 • 54-62
  54-62
 • 58
 • 55-58
  55-58
 • 61
  61
 • 54
  54
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

New Era Marble е унисекс lifestyle капче за светли и сончеви денови. Не е важно дали одите на фестивал или на лежерно дружење со пријателите, бидејќи New Era Marble е капа скроена за сите прилики. Визирот создава сенка и сенка од 360 степени, така што сте обезбедени и заштитени во секое време. Логото на брендот New Era е сошиено и носи лежерен изглед на целата капа. Спецификација: унисекс капа

 • Лого на New Era
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NEW ERA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи