на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

GOORIN BROS Kачкет Ride High
GOORIN BROS Kачкет Ride High
GOORIN BROS Kачкет Ride High
GOORIN BROS Kачкет Ride High
GOORIN BROS Kачкет Ride High
GOORIN BROS Kачкет Ride High
GOORIN BROS

GOORIN BROS Kачкет Ride High

код на производ: 101-0212-BLK
2.490 MKD
2.490 MKD
1.743 MKD
Заштеда: 747 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

GOORIN BROS Ride High е унисекс капа со препознатлив, урбан дизајн. Текстилот, животните, боите и светлите зборови ќе продолжат да се менуваат, но нашата оригинална силуета останува иста. Одново и одново ќе бидете сигурни што ќе добиете со нашата капа. Секогаш уметност; никогаш само капа. Нема грешка. Секоја наша капа доаѓа со холографска етикета, што е доказ за автентичноста. Што се однесува до удобноста, сакаме само да нагласиме дека најдобрите капачиња доаѓаат од најдобрите материјали - токму од оние што ги користиме: висококвалитетна мрежа и најудобните ленти што ја отстрануваат потта. Затоа можете лесно да ги носите нашите капи цел ден, секој ден. Ние сме тука да обезбедиме квалитетни капи на квалитетни луѓе. Спецификација:

 • унисекс капа – lifestyle
 • Лента со дупки за прилагодување на обемот на задниот дел од главата
 • Материјал: 57% полиестер / 43% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд GOORIN BROS
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV5434-258
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 60285251
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY