на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Јакна ASPECT REVERSIBLE JACKET MTE1 CAMO FLORA
VANS Јакна ASPECT REVERSIBLE JACKET MTE1 CAMO FLORA
VANS Јакна ASPECT REVERSIBLE JACKET MTE1 CAMO FLORA
VANS Јакна ASPECT REVERSIBLE JACKET MTE1 CAMO FLORA
VANS Јакна ASPECT REVERSIBLE JACKET MTE1 CAMO FLORA
VANS Јакна ASPECT REVERSIBLE JACKET MTE1 CAMO FLORA
VANS

VANS Јакна ASPECT REVERSIBLE JACKET MTE1 CAMO FLORA

код на производ: VN00075DZBF
7.990 MKD
7.990 MKD
6.392 MKD
Заштеда: 1.598 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд VANS
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики VN0A7Q5EZBF
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Патики VN0A5KRFB0B
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.968 MKD
Заштеда 25%
5.290 MKD
големина
40
40.5
41
42
42.5
Sačuvano u omiljne
Патики V4F13VD
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.525 MKD
Заштеда 45%
4.590 MKD
големина
38.5
Sačuvano u omiljne
Патики VN0009QCB5P
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.472 MKD
Заштеда 20%
5.590 MKD
големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
41
42
42.5
44
44.5
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Патики VN0A4UUKA05
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.178 MKD
Заштеда 35%
4.890 MKD
големина
38
38.5
39
40
40.5

слични производи