на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Јакна W NSW AIR VLR JKT
NIKE Јакна W NSW AIR VLR JKT
NIKE Јакна W NSW AIR VLR JKT
NIKE Јакна W NSW AIR VLR JKT
NIKE Јакна W NSW AIR VLR JKT
NIKE Јакна W NSW AIR VLR JKT
NIKE Јакна W NSW AIR VLR JKT
NIKE Јакна W NSW AIR VLR JKT
NIKE

NIKE Јакна W NSW AIR VLR JKT

код на производ: DD5449-601
6.090 MKD
6.090 MKD
4.872 MKD
Заштеда: 1.218 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Уживајте во секоја секунда помината во Nike Air женскиот горен дел тренерка од велур. Комбинирајте го овој горен дел тренерка со омилената маица и шорцеви и подготвени сте за акција. Изработен е од мек  велур, кој ќе ви даде чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Втиснатата Air графика долж овој горен дел од тренерката и Futura логото го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Ребрестите детали на крагната, ракавите и половината го носат последниот печат на овој Air Classic. Предните џебови се тука за да ги одложите сите ваши ситници без кои не се тргнувате во градот.

Спецификација:

 • Женски тренерки – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Патент низ цела должина
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Предни џебови
 • Air графика
 • Futura лого
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 94% памук, 6% еластин
 • Боја: црна
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DD1869-103
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH5104-002
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.112 MKD
Заштеда 20%
11.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FB8472-600
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.112 MKD
Заштеда 20%
11.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DC9474-500
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.113 MKD
Заштеда 30%
11.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DV1021-030
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.232 MKD
Заштеда 20%
7.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DJ9946-104
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.514 MKD
Заштеда 40%
9.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Јакна FB2187-638
7.112 MKD
Заштеда 20%
8.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна DQ6838-010
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
10.493 MKD
Заштеда 30%
14.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна HK5237
7.342 MKD
Заштеда 30%
10.488 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Јакна HM2612
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.713 MKD
Заштеда 40%
6.188 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Јакна HK5075
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
3.773 MKD
Заштеда 40%
6.288 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56