на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Јакна M NSW SPE+ WVN UL M65 JKT AOP1
NIKE Јакна M NSW SPE+ WVN UL M65 JKT AOP1
NIKE Јакна M NSW SPE+ WVN UL M65 JKT AOP1
NIKE Јакна M NSW SPE+ WVN UL M65 JKT AOP1
NIKE Јакна M NSW SPE+ WVN UL M65 JKT AOP1
NIKE Јакна M NSW SPE+ WVN UL M65 JKT AOP1
NIKE Јакна M NSW SPE+ WVN UL M65 JKT AOP1
NIKE Јакна M NSW SPE+ WVN UL M65 JKT AOP1
NIKE

NIKE Јакна M NSW SPE+ WVN UL M65 JKT AOP1

код на производ: DD4662-010
6.790 MKD
6.790 MKD
4.753 MKD
Заштеда: 2.037 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Essentials машката јакна има војнички инспириран дизајн, изработени од издржлива ткаенина со camo принт. Подобрената верзија на култната M65 јакна со опуштен изглед и структурирана ткаенина од кепер, изработена од комбинација на памук и најлон. Преклопувачките џебови на градите нудат совршен простор за складирање на вашите ситници што ви се потребни во текот на денот. Подгответе се за постуденото време со култната Nike Sportswear Essentials јакна во camo издание.

Спецификација:

  • Машка јакна - lifestyle
  • Стандарден крој
  • Патент со целосна должина
  • Подигната крагна
  • Преклопни предни џебови
  • Зашиени џебови на градите и над рабовите
  • Машинско перење
  • Состав: 62% памук, 38% најлон
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DM0032-005
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DR0286-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.912 MKD
Заштеда 20%
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5594-001
Prosecna ocena:
glas
2
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.472 MKD
Заштеда 20%
10.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FD0655-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DH4084-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
15.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 805899-003
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.953 MKD
Заштеда 30%
12.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
16
17
18
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Јакна NF0A7X3HY791
7.112 MKD
Заштеда 20%
8.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна 1299R-8VX-559
13.573 MKD
Заштеда 30%
19.390 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Јакна 1276-1WV-499
19.593 MKD
Заштеда 30%
27.990 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Јакна 10023798-A01-001
6.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна FB2192-325
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL