на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Горен дел костим за капење Scoop Neck
NIKE Горен дел костим за капење Scoop Neck
NIKE Горен дел костим за капење Scoop Neck
NIKE Горен дел костим за капење Scoop Neck
NIKE Горен дел костим за капење Scoop Neck
NIKE Горен дел костим за капење Scoop Neck
NIKE Горен дел костим за капење Scoop Neck
NIKE Горен дел костим за капење Scoop Neck
NIKE

NIKE Горен дел костим за капење Scoop Neck

код на производ: NESSC255-001
3.590 MKD
3.590 MKD
2.513 MKD
Заштеда: 1.077 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Scoop Neck е атрактивен горен женски костим за капење. Доколку сте љубители на дводелни костими, знаете колку се удобни на високи температури, нудат слобода на движење и добро изгледаат. Овој горен дел со прерамки ви нуди удобно вклопување, додека гумените ремчиња на задната страна обезбедуваат дополнителна поддршка за време на сите активности. Исто така, дискретното лого на Nike јасно зборува за посветеноста на брендот.
Спецификација:

 • Женски горен дел од костим за капење
 • Состав: 83% рециклиран полиестер 17% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Горен дел костим за капење
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara