на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дуксер Club Fleece
Дуксер Club Fleece
Дуксер Club Fleece
Дуксер Club Fleece
Дуксер Club Fleece
Дуксер Club Fleece
Дуксер Club Fleece
Дуксер Club Fleece

Дуксер Club Fleece

код на производ: DQ4663-258
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Изработен од меко руно за лесен комфор, машкиот дуксер Nike Club Fleece е идеален слој за опуштено, секојдневно носење. Врз основа на нашата традиционална ткаенина од руно, ја има сета сигурна мекост и удобност што ја знаете и сакате, но со нова конструкција. Ткаенината од руно обезбедува удобно, познато чувство и удобно вклопување на кое можете да се враќате одново и одново. Полубрусен за дополнителна топлина и мекост, тој е идеален слој за пониски температури. Еластичните делови и рабовите се движат со вас и помагаат да се загреете, додека кенгурскиот џеб е идеален за складирање мали предмети и затоплување на вашите раце. Спецификација:

 • Standard fit
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Флис ткаенина
 • Кенгурски џеб
 • Капа
 • Машинско перење
 • Состав: 77% памук, 23% полиестер

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX9472
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.362 MKD
  Заштеда 35%
  9.788 MKD
  големина
  11
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.390 MKD
  големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.312 MKD
  Заштеда 20%
  5.390 MKD
  големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9928-101
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.893 MKD
  Заштеда 25%
  9.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV2264-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  големина
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DD7099-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.293 MKD
  Заштеда 30%
  8.990 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1