на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Дуксер Skateboarding
NIKE Дуксер Skateboarding
NIKE Дуксер Skateboarding
NIKE Дуксер Skateboarding
NIKE Дуксер Skateboarding
NIKE Дуксер Skateboarding
NIKE Дуксер Skateboarding
NIKE Дуксер Skateboarding
NIKE Дуксер Skateboarding
NIKE Дуксер Skateboarding
NIKE

NIKE Дуксер Skateboarding

код на производ: DV8839-270
5.890 MKD
5.890 MKD
5.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  2XL
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XL
  XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Skateboarding Hoodie е направен од меко француско руно за топлина и удобност. Неговиот крој, прилагоден за вештини за лизгање, е поширок во пределот на градите и рамената за да ви овозможи слобода на движење. Лизгајте со моќ, опуштете се со леснотија. Мекото француско руно се четка на задната страна за целосна удобност, лесно чувство и оптимална топлина. Пространата капа со врвка овозможува дополнително покривање и промена на стилот за неколку секунди. Растегливите и дебели ребрести еластични делови на ракавите и долниот отвор ве одржуваат топло и го одржуваат овој дуксер на своето место без разлика колку сте активни. Малиот џеб е совршено место за вашите основни работи.
Спецификација:

 • Скејтерски дуксер
 • Ребрести еластични делови на ракавите и долниот отвор
 • Машинско перење
 • Материјал: 84% памук / 16% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FD1144-200
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DM8890-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.773 MKD
  Заштеда 30%
  5.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Патики DM3493-002
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DC7695-002
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.654 MKD
  Заштеда 40%
  6.090 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер UT23504-AGY
  3.493 MKD
  Заштеда 30%
  4.990 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер UT23504-BK
  3.493 MKD
  Заштеда 30%
  4.990 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер UT23504-SST
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  U1
  U2
  U3
  U4
  U5