на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Дуксер Sportswear Tech Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Windrunner
NIKE Дуксер Sportswear Tech Windrunner
NIKE

NIKE Дуксер Sportswear Tech Windrunner

код на производ: CW4298-602
8.190 MKD
8.190 MKD
5.733 MKD
Заштеда: 2.457 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech Windrunner е женски дуксер со капуљача, дизајниран за удобност и комфор. Дизајниран да ја користи топлината на вашето тело за да ги разубави студените денови. Изработен е со големо количество на лесен памук, кој обезбедува удобност и пријатност во контакт со вашата кожа. Патентот со целосна должина лесно ја прилагодува отвореноста. Можете да ги ставите телефонот, клучевите или другите вредни предмети во внатрешниот џеб. Трендовите се менуваат, но овој безвременски женски дуксер никогаш нема да излезе од мода Омилени фармерки, хеланки или тренерки, изборот е само ваш. Без оглед на изборот што ќе изберете, овој дуксер ќе го надополни вашиот спортско елегантен стил.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача
 • Состав: 69% памук и 31% полиестер
 • Патент
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.163 MKD
  Заштеда 30%
  3.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Патики AH6789-006
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики CQ6639-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.690 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.814 MKD
  Заштеда 40%
  4.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Патики CZ1645-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.323 MKD
  Заштеда 30%
  11.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи