на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight

код на производ: FB5113-133
5.490 MKD
5.490 MKD
4.392 MKD
Заштеда: 1.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Jordan Flight се долен дел женски тренерки кои ќе ви станат омилена гардероба. Уживајте во луксузот со овие опуштени и удобни тренери. Материјалот со поголема тежина им дава на овие тренерки луксузен изглед и им овозможува да ја задржат својата форма додека ве држат во прегратката на мекото, брусено руно, Тешкото руно обезбедува дополнителна топлина и кадифен чувство. Џебовите ги чуваат вашите раце слободни, а малите нешта безбедни.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Машинско перење
 • Еластичен појас
 • Лого Flight
 • Еластични делови на нозете

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1