на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight Fleece
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight Fleece
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight Fleece
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight Fleece
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight Fleece
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight Fleece
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight Fleece
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight Fleece
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight Fleece
NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight Fleece
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Jordan Flight Fleece

код на производ: DQ7468-010
6.190 MKD
6.190 MKD
6.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Донесете спортски стил и удобност во вашата секојдневна облека со машките тренерки Nike Jordan Flight Fleece. Флис ткаенината е удобна и мека, идеална за релаксација после тренинг. Страничните џебови се идеални за складирање мали предмети, додека еластичниот прилагодлив појас со врвки овозможува приспособено вклопување. Еластичните делови спречуваат несакано движење и навлегување на ладен воздух, а во исто време ги ставаат вашите Nike патики до израз. Графиките на Jumpman додаваат суптилен допир на наследството на брендот.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Ткаенина од руно
 • Странични џебови
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи