на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Superstar
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Superstar

код на производ: IB5917
3.488 MKD
3.488 MKD
2.442 MKD
Заштеда: 1.046 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските тренерки на adidas Adicolor Superstar имаат опуштена атмосфера, но кројот на предната страна му дава структуриран и чист изглед. Совршено е и кога излегувате и кога останувате дома - тоа е ваша одлука. Во секој случај, супер меката, малку растеглива ткаенина ќе се движи со вас. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација:

 • Slim fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови со патент
 • Состав: 50% памук, 43% рециклиран полиестер, 7% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи