на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Club Fleece+
NIKE Долен дел тренерки Club Fleece+
NIKE Долен дел тренерки Club Fleece+
NIKE Долен дел тренерки Club Fleece+
NIKE Долен дел тренерки Club Fleece+
NIKE Долен дел тренерки Club Fleece+
NIKE Долен дел тренерки Club Fleece+
NIKE Долен дел тренерки Club Fleece+
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Club Fleece+

код на производ: DQ4665-258
4.890 MKD
4.890 MKD
3.912 MKD
Заштеда: 978 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
 • 4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Изработени од меко руно за лесен комфор, машките тренерки Nike Club Fleece+ се идеален слој за секојдневно, секојдневно носење. Ткаенината од руно обезбедува удобно, познато чувство и удобно вклопување на кое можете да се враќате одново и одново. Полубрусен за дополнителна топлина и мекост, тој е идеален слој за пониски температури. Еластичните делови на нозете се движат со вас и помагаат да се загреете.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Еластични делови за нозете
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Флис ткаенина
 • Машинско перење
 • Состав: 77% памук, 23% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи