на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

THE NORTH FACE Долен дел тренерки Convin
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Convin
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Convin
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Convin
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Convin
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Convin
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Convin
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Convin
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Convin
THE NORTH FACE Долен дел тренерки Convin
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Долен дел тренерки Convin

код на производ: NF0A7X3BJK31
6.490 MKD
6.490 MKD
5.192 MKD
Заштеда: 1.298 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

THE NORTH FACE CONVIN се долен дел женски, outdoor тренерки инспириран од спортот и дизајниран за ваше задоволство. Ова е долниот дел од тренерката со класичен крој, кој ќе го придружува вашиот секој ден од почеток до крај и ќе го исполни со пријатност и удобност. Направени од еластичен материјал и дава чувство на пријатност и удобност. Еластичниот појас со јамка е тука за да го олесни вклопувањето и персонализирањето на тренерките, а еластичните делови за да го задржат долниот дел од тренерката на своето место. Два џебови со скриен патент ќе ги чуваат сите ваши мали нешта безбедни. Добијте ја вашата дневна доза на стил и удобност на THE NORTH FACE со овие тренерки.
Спецификација:

 • Долни тренерки - outdoor
 • Состав: растеглив материјал
 • Еластичен појас со јамки
 • Два џебови со патент

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи