на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE Долен дел тренерки Sport Dna
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sport Dna

код на производ: DJ0190-455
5.190 MKD
5.190 MKD
5.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan Sport DNA се долен дел машки тренерки кои го слават вашиот идол, легендарниот и неповторлив - Мајкл Џордан. Без разлика дали одите на прошетка или рекреација или го поминувате слободното време релаксирајќи се, овој долен дел тренерки е вашиот идеален сојузник. Направен е од висококвалитетен француски фротир, кој внесува пријатност во контакт со кожата. Благодарение на еластичните манжетни на нозете, тренерките нема да се креваат, ниту да се поместуваат, а во прв план ќе ги истакнат вашите Nike патики од Jordan колекцијата. Еластичниот појас ви овозможува лесно да го прилагодите на половината и обезбедува дополнителна удобност при целодневна употреба. На бутот се наоѓа графиката на познатиот број 23, кој го носеше најдобриот меѓу најдобрите, големиот Мајкл Џордан. Исклучително удобни и лесни за носење, овие тренерки се сестрано парче облека кое едноставно и лесно се вклопуваат во вашите комбинации.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Графика на бутот
 • Еластичен појас
 • Standard fit
 • Состав: фротир
 • Еластични манжетни

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  3.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL