на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR
NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR
NIKE

NIKE Долен дел тренерки M NSW TCH FLC JGGR

код на производ: CU4495-661
Prosečna ocena:
6.090 MKD
6.090 MKD
3.654 MKD
Заштеда: 2.436 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
  M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike SPORTSWEAR TECH се долен дел машки тренерки. Многу се удобни и практични за секојдневно носење при ладно и влажно време. Врвниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност. Ткаенината, од која е направена тренерката, ја задржува топлината. Nike TECH-FLECCE материјалите даваат чувство на мекост и топлина. Еластичниот појас се прилагодува на вашето тело, додека еластичните делови на ногавиците ги спречуваат непотребните поместувања и го нагласуваат класичниот џогинг изглед. Голем џеб со патент на десната ногавица е практичен за складирање на потребните ситници. Оваа тренерка е одличен избор за сите вас кои го сакате спортскиот Nike стил. Во овој долен дел тренерки ќе ви биде пријатно во текот на целиот ден.

 Спецификација:

• Состав: постава 66% памук, 34% полиестер

• Дозволено перење во машина за перење

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

 • Aleksandar Chichevaliev
  Aleksandar Chichevaliev

  29.09.2022. 02:46

слични производи