на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Долен дел тренерки Merber

код на производ: NP0A4FR70411
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Комбинирајќи ја разновидноста и одржливоста, Napapijri MERBER долниот дел тренерки се свесно направени од најмалку 90% органски памук и ќе ве загреат во студените зимски денови. Прилагодливиот појас и растегливата ткаенина ги прави многу удобни, без разлика дали одите во теретана или се релаксирате дома. Овие долен дел тренерки се вистински претставник на урбаниот уличен стил за есен или зима.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Прилагодлив појас
 • Материјал: 90% памук/10% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.912 MKD
  Заштеда 20%
  4.890 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL