на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

STANCE Чорапи Gun's n' Roses Appetite
STANCE Чорапи Gun's n' Roses Appetite
STANCE Чорапи Gun's n' Roses Appetite
STANCE Чорапи Gun's n' Roses Appetite
STANCE

STANCE Чорапи Gun's n' Roses Appetite

код на производ: A545C21APP-BLK
1.490 MKD
1.490 MKD
1.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42-46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Stance GUN´S N´ROSES - APPETITE се унисекс чорапи кои обезбедуваат целодневна задоволство со нивната анатомска форма. Чорапите имаат импресивен дизајн, и подготвени се да ви го исполнат денот со неверојатна удобност. При изработка користена е Infiknit технологија за да го спречи извлекувањето на чорапите, а засилување на петицата и прстите е тука за поголема издржливост. Тие го слават еден од најпознатите рок бендови - Guns and Roses од Лос Анџелес. Имаат интересна графика инспирирана од нивниот легендарен албум - „Appetite for Destruction“. Машинско перење е дозволено на температура до 40 степени и не се препорачува пеглање.
Спецификација:

 • Унисекс чорапи
 • Состав: 45% памук, 35% најлон, 17% полиестер, 3% еластин
 • Infiknit технологија
 • Зајакнување на прстите и петата
 • Графика инспирирана од бендот - Guns and Roses
 • Машинско перење на температура од до 40 степени

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд STANCE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи JCAX222029-101
  474 MKD
  Заштеда 40%
  790 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи VN0A3H3OHU0
  903 MKD
  Заштеда 30%
  1.290 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи A545C20WAR-BUR
  693 MKD
  Заштеда 30%
  990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи A556D21CAL-OFW
  693 MKD
  Заштеда 30%
  990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи A556C22LIC-OFW
  903 MKD
  Заштеда 30%
  1.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL