на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Боди Air
NIKE Боди Air
NIKE Боди Air
NIKE Боди Air
NIKE Боди Air
NIKE Боди Air
NIKE Боди Air
NIKE Боди Air
NIKE Боди Air
NIKE Боди Air
NIKE Боди Air
NIKE Боди Air
NIKE

NIKE Боди Air

код на производ: DV8243-292
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air е женско lifestyle боди за ефективни комбинации. Подгответе се за неколку секунди. Облечете боди, а долниот дел согласно пригодата и ситуацијата со која се соочувате. Принтот се протега по целото тело и го прави исклучително елегантен. Уживајте во секој ден и секој момент, додека удобноста на телото на Nike Air ве обзема.
Спецификација:

 • Женски боди
 • Материјал што дише
 • Висока јака
 • Состав: 90% полиестер, 10% спандекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Боди
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ8031-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.973 MKD
  Заштеда 35%
  9.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DM9464-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.318 MKD
  Заштеда 25%
  7.090 MKD
  големина
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB9019-700
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.352 MKD
  Заштеда 20%
  11.690 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  8
  Sačuvano u omiljne
  Патики DH5075-100
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.605 MKD
  Заштеда 45%
  10.190 MKD
  големина
  6.5