на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Black week носи хит попусти на веб-продавницата Buzz како и во продавниците на Buzz! Не го одложувајте купувањето и искористете ги попустите до 40%.

Не ризикувајте парчињата што ги сакате да се распродадат! Земете ги по одлични цени уште денес!

 BLACK WEEK ПОНУДА 

ИЗДВОЕНО ЗА ВАС