на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Тренерка NKN FOREST FORAGERS TRICOT SET
Nike Тренерка NKN FOREST FORAGERS TRICOT SET
Nike Тренерка NKN FOREST FORAGERS TRICOT SET
Nike Тренерка NKN FOREST FORAGERS TRICOT SET
Nike Тренерка NKN FOREST FORAGERS TRICOT SET
Nike Тренерка NKN FOREST FORAGERS TRICOT SET
Nike Тренерка NKN FOREST FORAGERS TRICOT SET
Nike Тренерка NKN FOREST FORAGERS TRICOT SET
Nike

Nike Тренерка NKN FOREST FORAGERS TRICOT SET

Код на производ: 66J929-R7F
2.690 MKD
2.690 MKD
2.152 MKD
Заштеда: 538 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 12M 9-12м.
  • 24M 18-24м.
Количина: 1 СЕТ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Пол За момчиња
Возраст За бебе
Бренд Nike
Боја Црвена
ПроизведувачHADDAD BRANDS, 131 DOCKS CORNER ROAD, DAYTON, NJ 08810
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB1110-006
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.563 MKD
Заштеда 30%
5.090 MKD
Големина
4C
5C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CK2201-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.421 MKD
Заштеда 10%
2.690 MKD
Големина
1C
4C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW1620-008
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.694 MKD
Заштеда 40%
4.490 MKD
Големина
10C
3C
5C
6C
7C
8C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FN0236-111
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
2C
3C
4C
5C
6C
7C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW1589-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
Големина
10C
2C
3C
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX2165-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.245 MKD
Заштеда 50%
4.490 MKD
Големина
7C

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Тренерка 86L050-023
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
Големина
6