на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Тренерка R.Y.V. TT Q3
Тренерка R.Y.V. TT Q3
Тренерка R.Y.V. TT Q3
Тренерка R.Y.V. TT Q3
Тренерка R.Y.V. TT Q3
Тренерка R.Y.V. TT Q3
Тренерка R.Y.V. TT Q3
Тренерка R.Y.V. TT Q3
Тренерка R.Y.V. TT Q3
Тренерка R.Y.V. TT Q3

Тренерка R.Y.V. TT Q3

Код на производ: H11457
Šifra proizvođača: IZV98
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Свежите денови бараат дополнителен слој облека и adidas R.Y.V. машкиот горен дел тренерка го издигнува вашиот стил на повисоко ниво, одржува топлина и удобност.

Дизајнот на овој горен дел од тренерките е вкоренет во спортското наследство на adidas, додека цврстата ткаенина дава чувство како во сон.

Сјајниот, видлив патент ги нагласува минималистичките вибрации.

Со купување adidas производи од памук , вие поддржувате одржливо одгледување памук.

Спецификација:

  • Модел: Regular fit
  • Затворање на патент
  • Исправена крагна
  • Странични џебови со патент
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: Црна
карактеристики вредност
Категорија Тренерка
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики EG4959
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.990 MKD
Заштеда 20%
7.488 MKD
Големина
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FZ5741
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.588 MKD
Големина
10
10-
11
7-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE2303
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.390 MKD
Заштеда 20%
7.988 MKD
Големина
10-
11
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV6491-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.592 MKD
Заштеда 20%
9.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DO1925-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.290 MKD
Големина
10
10.5
8.5

слични производи