на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Торбица Heritage
Торбица Heritage
Торбица Heritage
Торбица Heritage
Торбица Heritage
Торбица Heritage
Торбица Heritage
Торбица Heritage
Торбица Heritage
Торбица Heritage

Торбица Heritage

Код на производ: DB0490-308

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike HERITAGE е унисекс lifestyle чанта што ќе го придружува секое ваше патување и секоја авантура. Удобна и лесно прилагодлива чанта за секоја пригода во текот на денот. Прилагоден е и за патување за полесно и подобро да ги организирате вашите најважни и вредни работи. Овој производ е направен со најмалку 65% рециклиран полиестер. Имајќи предвид дека добрата организација на работите во чантата и лесната пристапност се на прво место, оваа чанта има еден главен и еден голем џеб, додека на задната страна има уште еден помал џеб за помали работи како на пример. клучевите. Чантата можете да ја носите околу половината, преку рамо или како што сакате.
Спецификација:

 • Унисекс чанта
 • Состав: 100% полиестер (најмалку 65% рециклиран полиестер)
 • Прилагодлив ремен
 • Волумен: 3л

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Боја Зелена
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DJ3893-600
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.795 MKD
  Заштеда 50%
  11.590 MKD
  Големина
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9658-102
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.801 MKD
  Заштеда 10%
  10.890 MKD
  Големина
  10
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A3B3UY28
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.472 MKD
  Заштеда 20%
  5.590 MKD
  Големина
  36.5
  37
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики IG9777
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица DB0490-370
  Цена 1.890 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица FN4248-100
  Цена 2.290 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица DR6266-013
  Цена 1.512 MKD
  Заштеда 20%
  1.890 MKD